Mutfakfoni
Ana Sayfa DEKORASYON Aynalı Duvar Saati | Dekorasyonda Lüks Bir İmza

Aynalı Duvar Saati | Dekorasyonda Lüks Bir İmza

Aynalı duvar saatleri, odanın en önemli parçalarından biridir. Bütünleyici bir tasarım unsuru olmasının yanında önemli de bir aksesuardır. Bu yüzden de odanıza en uygun duvar saatini seçmeniz, tasarım bütünlüğü açısından önemlidir. Aynalı duvar saati her odaya uyum sağlayan, şık ve gösterişli bir stile sahiptir. Üzerindeki ayna, duvar saatinin şıklığını perçinleyen önemli bir detay olarak görülebilir. Aynalı duvar saati, kullananların yorumlarına göre; hiçbir zaman modası geçmeyecek, tasarımı sayesinde duvarları süsleyen bir ev aksesuarı olarak görülmektedir.

Ayna üzerinde varaklı saat
Ayna üzerinde varaklı saat ve püsküllerle işlenmiş Aynalı Ve Varaklı Lüx Saat evinizin dekorasyonunu tamamlar. Duvar dekorasyonunu tamamlayan saatimiz evinizin saat ve ayna ihtiyacını giderecektir.

Aynalı Duvar Saati Özellikleri

Aynalı duvar saati özellikleri arasında onu ön plana çıkaran detaylardan biri de varaklı bir model olmasıdır. İnternet sitemiz üzerinden siparişini verebileceğiniz bu şık duvar saatinin çevresi püsküller ile süslenmiştir. Çevresine güzelce iliştirilmiş olan püskülleri sayesinde, her ortama ayak uydurduğu gözlenen saat, bulunduğu yerde, ayakta duruyor izlenimi de uyandırmaktadır. Aynalı ve varaklı lüks saat ile ev / iş yeri dekorasyonunuzda eksik kalan noktaları tamamlayabilir, duvarlarınızın ve mobilyalarınızın rengini dahi bu şık saatin sunumunu görsel bir şölene sunmak için, saate göre seçebilirsiniz.

Ürünün aynalı bir model olması da aynı zamanda farklı bir ayna kullanımını gereksiz kılıyor. Tek bir üründe farklı işlevsel özelliklerin bir arada bulunması hem kullanıcı memnuniyetini artırıyor hem de tasarıma bir canlılık, bir ahenk katıyor. Diğer alternatif saatler ile kıyaslandığından tasarım şıklığından tutun da işlevselliğine kadar pek çok konuda diğer saat modellerini geride bırakıyor.

Aynalı Duvar Saati Kullanım Alanları

Aynalı duvar saati modeli, avangart tarzla dekore edilmiş evler için tercih edildiğinde mükemmel bir seçim olarak ön plana çıkacaktır. Klasik tarzın son moda yorumu olan avangart tasarımda bir tamamlayıcı unsur olarak kullanılabilecek olan varaklı lüks duvar saati, çok farklı yaklaşımları tecrübe edebileceğiniz bir klasik şaşaayı da modern sadelik kavramlarını da bir araya getirmenize yardımcı olabilir.

Aynalı Duvar Saati Fiyatları

Aynalı duvar saati modelleri, kullanılan malzemenin kalitesine ve saatin görsel tasarımına göre farklı fiyat aralıklarına sahip olabilirler. Klasik, modern ya da avangart ev modelleri için kullanıldıklarında, bulundukları ortama şıklıkları ile değer katmaları ve gösterişin bir sembolü olmaları sebebiyle tercih edilen aynalı duvar saati modelleri, fiyatlarıyla da alıcılarını şaşırtıyor. Duvarlarınızın mükemmel tamamlayıcıları olacak olan saatlere uygun fiyat avantajları ve farklı model alternatifleriyle sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz.

Taksit avantajıyla da sahip olabileceğiniz ürün siparişiniz sonrasında hemen size ulaştırılmaya çalışılır. Yapılan kargo anlaşmasıyla, oldukça özenli bir şekilde paketlenmekte ve müşterilere ulaştırılmaktadır. Herhangi bir parçasının zarar görmemesi adına, alınması gereken tüm tedbirler alınmakta ve bu şekilde adrese teslim şekilde gönderilmektedir.

Mağazamız en iyi malzeme kalitesi ile üretilmekte olan ürünleri sizlere sunmakta ve kâr marjını son derecek düşük tutarak, her bütçeye uygun olacak şekilde fiyatlarını ayarlamaktadır. Fiyatlandırmada diğer önemli husus ise arz ve talep noktasıdır. Aynalı Duvar Saati ürünü sitemizin en fazla satılan ürünleri arasında olmasına rağmen fiyatlandırma da bu durum asla dikkate alınmamakta uzun bir zamandır sitemizde kampanyalı olarak satışlarına devam edilmektedir. Site olarak müşterilerinizi kalite ve fiyat noktasında her zaman memnun etmek ilk vazifemizdir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Termisil Cam Kupa Bardak | Sıcak İçecekte Yeni Bir Boyut

Termisil cam kupa bardak 6 lı tombul bardaklar özellikle kış aylarında daha fazla tükettiğimiz sıcak içecekleri uzun süreli  muhafaza etme  özelliğine sahiptir. Ofislerde daha...

Kahveler Gold Yaldızlı Kahve Yanı Su Bardağı

Gold yaldızlı füme kadeh kahve yanı su bardağı şık ve zengin görüntüsüyle kahvenizin yanında duruşuyla dikkat çeker. Kahvelerin olmazsa olmazıdır bu bardaklar. Bir fincan...

Acar 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı Turkuaz

Bu içeriğimizde Acar 6 Kişilik Yemek Takımı Turkuaz ürünü özelinde porselen yemek takımı özellikleri, temizliği gibi konuları inceleyeceğiz. Şıklığı ve gösterişi kullanışlılıkla pekiştiren bu...

Porselenden Gelen Sağlık : Porselen Tabak

Porselen tabak ürünleri en sağlıklı mutfak gereçlerinden biridir. Zira porselen malzemeden elde edilmesi hem kullanışlı hem de sağlıklı olmasına kapı aralar. Bu yazımızda porselen...

Recent Comments