Mutfakfoni
Ana Sayfa ÇEYİZ HAZIRLIK Cidarlı Bardak ile Uzun Süren Çay Keyifleri

Cidarlı Bardak ile Uzun Süren Çay Keyifleri

Cidarlı bardak son zamanlarda bardak çeşitleri arasında oldukça tercih edilen bir üründür. Ürünün en büyük özelliği çift cam özelliğine sahip olmasıdır. Diğer bardak çeşitlerinden oldukça farklı özelliklere ve görünüşe sahiptir. Son derece şıktır. Birçok çeşidi bulunmaktadır. Özellik olarak tüm Cidarlı bardak çeşitleri birbiri ile aynıdır. Her hangi bir farklı özelliği bulunmamaktadır.

Fark olarak gösterilebilecek iki temel unsur görüntü ve kalite noktasıdır. Her Cidarlı bardak aynı şekilde, aynı şıklıkta görünmemektedir. Bu noktadan kaynaklanan bir fark öncelikle oluşur. Diğer fark olarak gösterilebilecek diğer husus ise kalite noktasıdır. Cidarlı bardak çeşitleri kadar kalite farklılıkları bulunmaktadır.

 Isıya Dayanıklı Çift Cidarlı Kupa

Sitemiz üzerinden alacağınız Cidarlı bardak çeşitlerinin tamamının ısıya karşı oldukça dayanıklı olduğu bilinir. Bu özellik bardaklar için önemlidir. Bardağın çatlamaması ve yıpranmaması açısından önemli olarak değerlendirilebilecek bir özelliktir. Ayrıca kullanım sağlarken çabuk ısınan bardak rahatsızlık verebilir. Bu gibi durumlar sitemiz tarafından sizlere sağlanacak olan bardak çeşitlerinde asla bulunmamaktadır.

Ayrıca bardağın kulplu olması da oldukça kullanımı kolaylaştırmaktadır. Bil hassa sıcak içeceklerin kullanımında kullanıldığı zaman kulp oldukça işe yaramaktadır. Kahve, çay, espresso, latte, ıhlamur, bitki çayları, mocha gibi birçok sıcak içecek Çift Cidarlı Kupa bardak ile rahat ve keyifli bir şekilde tüketilebilmektedir.

Sitemizde cidarlı bardak kullanmak isteyen çiftlere özel olarak üretilmekte olan Çift Cidarlı Kupa bulunmaktadır. Aynı şekilde birbirini tamamlayan iki bardak olarak satışa sunulmuş ve kısa süre içerisinde oldukça beğenilmiştir. Sitemiz üzerinden online olarak sipariş verebilir ürünlerinizi kısa süre içerisinde teslim alabilirsiniz.

Çift Cidarlı Kupa Bardak 325 Ml
Çift cidarlı bardağımız çift kişiliktir.Çift cam özelliğine sahip bardağımız ısıya dayanıklı ve kulpludur. Çay, kahve, latte, mocha, espresso, bitki çayları,ıhlamur vb. birçok sunumda kullanılır.İncelemek İçin Tıklayınız

 Cidarlı Bardak Kullanımında Isı Yalıtımı

Cidarlı bardak kullanımının en güzel tarafı ısı yalıtımını oldukça başarılı bir şekilde sağlamasıdır. Böylece içecekler oldukça geç soğumakta ve sıcak içecek tüketmek isteyenlere muntazam bir şekilde hitap etmektedir. Çift olarak satışa sunulmakta olan ürünümüz ile hem ısı yalıtımı noktasında başarılı bir şekilde üretilmiş bardak ile içeceklerinizi yudumlayacak ayrıca çift olarak üretilmiş görsel anlamda mükemmel bardaklarımız ile daha hoş bir görüntü oluşturacaksınız. Bardaklar diğer tüm bardakların temizlenmesi ile aynı özelliklere sahiptir. Her hangi bir farklılık bulunmamaktadır. Tüm bardaklarda olduğu gibi bulaşık makinasında rahat bir şekilde kullanılabilmektedir.

 Cidarlı Bardak Fiyatları

325 ml alan Cidarlı bardak çeşidimiz çift olarak 50 TL üzerinden satışa sunulmaktadır. Görsel olarak oldukça kaliteli bir ürün olan bardaklarımız fiyat anlamında da kullanıcılara en uygun şekilde piyasaya sunulmuştur. Kalite anlamında ürünlerimizin tamamı en ideal koşullarda üretilmektedir. Yıllardan bu yana olduğu gibi şimdide en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile müşterilerimize sunmaktayız.

Piyasa koşullarında bu bardak çeşitleri oldukça geniş bir fiyat aralığında sunulmaktadır. Isı yalıtımı noktasında çok başarılı olmayan ürünler daha düşük fiyatlara sunulmaktadır. Tam tersi olarak kaliteli ve markalı olarak bilinmekte olan ürünler biraz daha yüksek fiyatlara sunulmaktadır. Kaliteden asla ödün vermeyen sitemiz fiyat noktasında da her zaman müşterilerinin istediği gibi bir site olmaya devam etmektedir. Kalite ve fiyat noktasında her zaman müşterilerini memnun etmekte ve bu noktada asla taviz vermemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Termisil Cam Kupa Bardak | Sıcak İçecekte Yeni Bir Boyut

Termisil cam kupa bardak 6 lı tombul bardaklar özellikle kış aylarında daha fazla tükettiğimiz sıcak içecekleri uzun süreli  muhafaza etme  özelliğine sahiptir. Ofislerde daha...

Kahveler Gold Yaldızlı Kahve Yanı Su Bardağı

Gold yaldızlı füme kadeh kahve yanı su bardağı şık ve zengin görüntüsüyle kahvenizin yanında duruşuyla dikkat çeker. Kahvelerin olmazsa olmazıdır bu bardaklar. Bir fincan...

Acar 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı Turkuaz

Bu içeriğimizde Acar 6 Kişilik Yemek Takımı Turkuaz ürünü özelinde porselen yemek takımı özellikleri, temizliği gibi konuları inceleyeceğiz. Şıklığı ve gösterişi kullanışlılıkla pekiştiren bu...

Porselenden Gelen Sağlık : Porselen Tabak

Porselen tabak ürünleri en sağlıklı mutfak gereçlerinden biridir. Zira porselen malzemeden elde edilmesi hem kullanışlı hem de sağlıklı olmasına kapı aralar. Bu yazımızda porselen...

Recent Comments