Mutfakfoni
Ana Sayfa GENEL MUTFAK Kahveler Gold Yaldızlı Kahve Yanı Su Bardağı

Kahveler Gold Yaldızlı Kahve Yanı Su Bardağı

Gold yaldızlı füme kadeh kahve yanı su bardağı şık ve zengin görüntüsüyle kahvenizin yanında duruşuyla dikkat çeker. Kahvelerin olmazsa olmazıdır bu bardaklar. Bir fincan kahvenin 40 yıl hatırı vardır sözü içilen kahvelerin dostlarla muhabbetin sevginin önemini anlatır.

Dostlarla muhabbet ortamında içtiğiniz kahvenin yanına çok yakışan bir kahve su bardağı tavsiye ediyoruz. Bu anların tadı kahve yanında içilen suları gold yaldızlı füme kadeh kahve yanı su bardaklarıyla kaliteli bir sunumla taçlandırabilirsiniz

Kahve Yanı Su Bardağı Nasıl Sunulur

Gold yaldızlı füme kadeh kahve yanı su bardağı özel günlerde severek kullanabileceğiniz bir takımdır. İster günlük ister şık davet masalarında görsel şov yapar gibi asil ve zarif duruşuyla herkesin beğenisini kazanabilen özel bir su bardağı takımıdır.

Eski geleneklerde kahvenin yanındaki suyu önce içilmesinin sebebini hiç merak ettiniz mi işte sebebi kahvenin lezzetini daha iyi almak için ağız içi ve boğazı temizlemek için su içilirmiş. Daha sonrada kahvenin aroması tadı damaklarda kalsın diye bir müddet bir şey içilmezmiş.

Kahve yanında su ikram etmenin bu kadar değerli olduğu için içilen kahve yanı su bardaklarına da gereken önemi vermemiz gerekirse Tavsiye olarak Gold yaldızlı füme kahve yanı su bardağı bu hassasiyete en uygun kriterleri karşılayabilen ihtişamlı bir takımdır.

Gold Yaldızlı Füme Kısa Ayaklı Kahve Yanı Su Bardağı
Sofralarınızın zenginliğini arttıran parçalardan biri olan kahve yanı su bardak ile zarif ve şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. İncelemek İçin Tıklayınız

Ürünün özellikleri

6 adet olup maksimum seviyede genel olarak ihtiyacınızı karşılayabilir. Paşabahçe cam bardak üzerine füme boyama ve gold yaldız işlemesiyle göz kamaştırır. Şekli ve duruşu ile görenleri kendine hayran bırakır. Sergilendiği ortamda dikkatleri hemen üzerine çekmeyi başaran nadide bir su takımıdır.

Gold yaldızlı füme kahve yanı su bardağı sevdiklerimize kendini özel ve değerli olduğu hissiyatını verebilecek özelliklere sahip olan ayrıcalıklı bir takımdır.

Osmanlı zamanında başka bir gelenek de gelen misafirlere kahve yanında su ikram edilir eğer suyu kahveden önce içerse aç olduğuna kahveden sonra içerse tok olduğuna işaretmiş. osmanlı zamanına dayanan bu gelenek de görüldüğü üzere kahve yanı su hayatımızda ne kadar önem arz etmektedir.

Bizimde kahve yanı su bardaklarına gereken önemi verecek olursak tercihimiz tabi ki gold yaldızlı füme kahve yanı su bardağı olacaktır. Asil duruşu sergilediği zarafetiyle bol keyifli bol köpüklü kahvelerin yanına yakışacak bir takımdır.

Ürünün Temizliği

Gold yaldızlı füme kahve yanı su bardağının yapı itibariyle hassas olup elde yıkama yapabilirsiniz. Hassas ve narin olduğu için özenli bir yıkama sonucunda kullanım süresini uzatabilirsiniz.

Davet masalarında veya özel misafirlerinizle değerli zamanlar geçirip servislerde farklı sunumlar yaparak tarz yaratmak isterseniz tercihiniz gold yaldızlı füme kahve yanı su bardağından yana olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Termisil Cam Kupa Bardak | Sıcak İçecekte Yeni Bir Boyut

Termisil cam kupa bardak 6 lı tombul bardaklar özellikle kış aylarında daha fazla tükettiğimiz sıcak içecekleri uzun süreli  muhafaza etme  özelliğine sahiptir. Ofislerde daha...

Kahveler Gold Yaldızlı Kahve Yanı Su Bardağı

Gold yaldızlı füme kadeh kahve yanı su bardağı şık ve zengin görüntüsüyle kahvenizin yanında duruşuyla dikkat çeker. Kahvelerin olmazsa olmazıdır bu bardaklar. Bir fincan...

Acar 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı Turkuaz

Bu içeriğimizde Acar 6 Kişilik Yemek Takımı Turkuaz ürünü özelinde porselen yemek takımı özellikleri, temizliği gibi konuları inceleyeceğiz. Şıklığı ve gösterişi kullanışlılıkla pekiştiren bu...

Porselenden Gelen Sağlık : Porselen Tabak

Porselen tabak ürünleri en sağlıklı mutfak gereçlerinden biridir. Zira porselen malzemeden elde edilmesi hem kullanışlı hem de sağlıklı olmasına kapı aralar. Bu yazımızda porselen...

Recent Comments