Mutfakfoni
Ana Sayfa ÇEYİZ HAZIRLIK Granit Izgara İle Güzel Yemekler, Sağlıklı Mutfaklar

Granit Izgara İle Güzel Yemekler, Sağlıklı Mutfaklar

Granit Izgara kullanarak yapılan ızgaranın tadı diğerlerinden daha farklı ve daha lezzetlidir. Et, yemek kültürümüzün en önemli parçasıdır. Birçok yemeği et ile yapan ve et ürünlerini sıkça kullanan bir folklorik yapımız var. Fakat kültürümüzün bir getirisi olarak, yapılan her et yemeğinin lezzeti diğerinden farklıdır. Elbette damak kültürümüzün edindiği bu tecrübeyi etkileyen önemli faktörler bulunuyor. Bu faktörlerden en önemlisi de şüphesiz etin pişirildiği etken malzemedir. Izgara ile pişen etin lezzeti, ızgaranın yapısıyla da doğru orantılı olmaktadır.

Izgara sevmeyen neredeyse yoktur. Fakat mevsimsel sorunlar ve başka etkenler her zaman doğal bir ızgaranın olmasını engellemektedir. Böyle bir durumda harika ızgara lezzetini birebir granit ızgara kullanarak yaşamak ve tatmak mümkündür.

Granit Izgara Ne İşe Yarar?

Granit Izgara et mühürleme olarak tabir edilen işlem açısından kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra et üzerinde barbekü etkisi yaratmakta ve daha lezzetli bir sofra kurulmasına daha keyifli bir zaman geçirilmesine vesile olmaktadır. Ürünün ev içerisinde kullanılabilmesi büyük bir kolaylıktır. Yapılacak her yemekte kullanılabilir pratikliktedir.

Görünüm bakımından da oldukça şık bir duruşu bulunmaktadır. Sadece aile içerisinde değil misafirlere de büyük bir onur ve keyifle ürün ile yemekler pişirilebilir ve servis edilebilir. Et meraklılarının oldukça beğenmekte olduğu bu ürün kısa süre içerisinde oldukça büyük bir etki göstermiş ve birçok kişi tarafından sipariş edilmiştir.

Granit Izgara Özellikleri

Alüminyum olarak tasarlanmıştır. Mevcut alüminyum kalınlığı 4 mm dir. Yüzey olarak tırtıklı bir yüzey kullanılması sebebiyle kullananlarda barbekü etkisi yaratmaktadır. Ürün kalite noktasında da tartışılmaz bir üründür. Granit yapısı ürünün son derece sağlam olmasını ve uzun yıllar kullanılabilir olmasını sağlamaktadır. Oldukça hızlı bir şekilde ısınmakta ve ısıyı eşit olarak içerisinde bulundurmaktadır. Bölgesel olarak sıcaklık sağlamamakta her bölümünde eşit sıcaklık ile etin tamamen iyi pişmesini sağlamaktadır. Sıcaklığın ani olarak yüksek dereceye çıkması etin mühürlenmesine ve içerisindeki lezzetin dışarıya çıkmasına engel olmaktadır. Mühürleme denilen et pişirme terimi granit ızgara ile tam olarak sağlanmaktadır. Ayrıca benzer ürünlerde sürekli olarak karşılaşılmakta olan çizilme kesinlikle bu üründe olmamaktadır.

Granit Izgara Fiyatları

Granit ızgara fiyatları piyasada birçok ürün bulunmasından dolayı değişiklik göstermektedir. Bazı ürünler daha kaliteli olmasından dolayı piyasa fiyatlarının üzerinde satılabilmektedir. Aynı şekilde kalite olarak daha düşük seviyelerde bulunmakta olan ızgara fiyatları daha düşüktür. Granit Izgara Tava Füme 28 cm olarak sitemiz üzerinden satılmakta olan tava fiyatı 100 TL’dir.

Granit Izgara Tava Füme 28 cmGranit Izgara Tava Füme 28 cm | Mutfakfoni
Granit Izgara İle Güzel Yemekler, Sağlıklı Mutfaklar da! 4 mm kalınlığında alüminyum yapısı ve tırtıklı yüzeyi ile yemeklerinizde barbekü etkisi yaratır.
Dayanıklı granit kaplamadır. 
Kısa zamanda, yüksek sıcaklıklara çıkarak, ısıyı tavanın her yerine eşit derecede yayar. Granit Izgara Tava Füme 28 cm olarak sitemiz üzerinden satılmakta olan tava fiyatı 100 TL’dir. İncelemek İçin Tıklayınız

Fiyat piyasa koşullarına göre oldukça düşük seviyelerdedir. Kalite konusu isi fiyat ile tam ters orantılıdır. Ürünlerimizin tamamında olduğu gibi Granit Izgara Tava Füme 28 cm ürünümüzde de kalitemiz piyasa koşullarında en üst seviyelerde bulunmakta iken fiyatlarımız tam ters bir şekilde düşük seviyelerdedir.

Tüm ürünlerimizde olduğu gibi ızgara noktasında da garanti bulunmaktadır. Ürünün kullanım talimatında belirtildiği gibi kullanılması durumunda problem yaşanması durumunda ücret iadesi veya değişim yapılmaktadır. Uzun bir zamandır sitemiz üzerinden satılmakta olan ürünümüz ile ilgili herhangi bir şikâyet veya garanti ile ilgili her hangi sorun iletilmemiş tam tersine ürünleri kullanmakta olanlar tarafından büyük bir memnuniyet ve teşekkür tarafımıza iletilmektedir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Termisil Cam Kupa Bardak | Sıcak İçecekte Yeni Bir Boyut

Termisil cam kupa bardak 6 lı tombul bardaklar özellikle kış aylarında daha fazla tükettiğimiz sıcak içecekleri uzun süreli  muhafaza etme  özelliğine sahiptir. Ofislerde daha...

Kahveler Gold Yaldızlı Kahve Yanı Su Bardağı

Gold yaldızlı füme kadeh kahve yanı su bardağı şık ve zengin görüntüsüyle kahvenizin yanında duruşuyla dikkat çeker. Kahvelerin olmazsa olmazıdır bu bardaklar. Bir fincan...

Acar 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı Turkuaz

Bu içeriğimizde Acar 6 Kişilik Yemek Takımı Turkuaz ürünü özelinde porselen yemek takımı özellikleri, temizliği gibi konuları inceleyeceğiz. Şıklığı ve gösterişi kullanışlılıkla pekiştiren bu...

Porselenden Gelen Sağlık : Porselen Tabak

Porselen tabak ürünleri en sağlıklı mutfak gereçlerinden biridir. Zira porselen malzemeden elde edilmesi hem kullanışlı hem de sağlıklı olmasına kapı aralar. Bu yazımızda porselen...

Recent Comments