Mutfakfoni
Ana Sayfa GENEL MUTFAK KAHVE YANI BARDAĞI İLE KAHVELER DAHA ARTIK KEYİFLİ

KAHVE YANI BARDAĞI İLE KAHVELER DAHA ARTIK KEYİFLİ

 

Kahve yanı bardağı çeşitli renklerle tasarlanan, kahve fincanlarının yanında muhteşem bir uyum yakalanacak modellerdir. Bardakların kullanımı oldukça kolay ve görünüşleri de şıktır. Kahve yanı bardakları,kahvenin yanına su, elma suyu ve soda koyabilmeye yardımcı olur. Bu bardakların görünümleri bazıları örneğin tamamen gold renginde tasarlanmıştır. İçilecek bölümleri koyu gold bir kontrastla dizayn edilmiştir. Ayrıca cam kalitesi oldukça yüksek olan takımlardır.

Bu bardak takımlarının asil ve zarif bir görüntüsü vardır. Kahve yanı bardağı sadelikten hoşlananlar için muhteşem bir seçimdir. Ürünün sap kısmı, içeceklerin kolay yudumlanabilmesine yardımcı olmaktadır. Kahve yanı bardaklarının temizliği de çok kolaydır. Genellikle elde yıkanarak kurutulması tavsiyeler arasındadır. Kahve sunumlarını zenginleştirecek olan kahve yanı bardakları, boyut olarak diğer bardak türlerinden daha ufaktır. Bu bardak takımlarına uyumlu fincanlar belirlenerek, misafirlere harika sunumlar yapılabilir.

Gold rengi genellikle dikkat çeken bir tondur. İddiasının yanı sıra aynı zamanda zarif görünümlere sahiptirler. Kahve yanı bardaklarına farklı kullanım amaçlarıyla da sahip olunabilir. Örnek verilecek olursa, meyve suyu içmek ya da farklı türden içecekler için muhteşem takımlardır.

Kahve Yanı Bardağı Özellikleri

Paşabahçe markasına ait olan kahve yanı bardakları, işlevsel özelliklere sahiptir. Tutma saplı olarak tasarlanan bardakların, renkleri gold olarak dizayn edilmiştir. Paşabahçe kahve yanı bardağı özellikleriarasında camının sağlam ve dayanıklı olması yer alır. Ayrıca bardakların bel kısmı ince ve alt kısmı bombeli olarak tasarlanmıştır. Gold rengi bardağın sap bölümünden diğer bütün bölümlerine yayılmıştır. Bardağın içme bölümü ise koyu gold olarak tasarlanmıştır.

Bu bardak takımları, 3’lü set şeklinde takım haline getirilmiştir. Asil ve özel tasarımlarıyla sunumların daha da güzelleşmesine yardımcı olmaktadır. Kahve yanı bardakları özelliklerinden bir tanesi de sap bölümünde yer alan tabanı yer alır. Yine gold rengiyle renklendirilmiş olarak tasarlanmıştır. Kaliteli üretime sahip olan bu takımların uzun süre solmayan özellikleri vardır. Kahve yanı bardağı özellikleriarasında uzun süre canlı kalması yer alır. Yani gold renginin solmadan uzun süre korunmasından dolayı, kalitesini ortaya koyan ürünlerdir.

Kahve Yanı Bardağı Modelleri

Kahve yanı bardakları, çeşitli renk ve şekillerde üretilmektedir. Paşabahçe kahve yanı bardağı model olarak çeşitlilik gösterir. Öncelikle büyük, küçük ve orta boy olarak boyutsal seçenekleri olduğu söylenebilir. Dış tasarım özellikleri arasında ise sade, desenli, işlemeli, renkli modeller bulunmaktadır. Renk aralıkları gold, gümüş, mavi, sarı, siyah, lacivert gibi aralıklarda tasarlanmıştır. Genellikle modeller, ayaklı olarak tasarlanmıştır. Ayak kısmına uyumlu bir taban oluşturularak, rahat bir kullanım hedeflenmiştir. Paşabahçe’nin tasarladığı özel dizaynlar ile kahve sunumları daha şık bir hale getirilebilecektir.

Paşabahçe Kahve Yanı Bardağı Sade
Paşabahçe Grappa Kahve Yanı Bardağı Sade Paşabahçe bardaklarımız sade olmaları dolayısı ile makine de yıkanabilir. Sade olmaları bir çok fican takımına uyum sağlamak anlamında avantajlıdır. İncelemek İçin Tıklayınız

Modellerin uzun ayaklı ve ayaksız seçenekleri de vardır. Ayrıca dantel işlemeli kadeh, kısa ayaklı, şal desen bardaklar ve wosso model seçenekler bulunmaktadır. Kahve fincan yanı bardakları modelleri, fincanlara uyum sağlayacak özelliklerde belirlenebilir. Kahve yanı bardağı model seçenekleri geniş olduğu için isteğe bağlı ürün tercihi yapılabilir. Kişi sayısına göre tercih edilebilecek takımlar vardır. Kahve yanı bardaklarının boyut ve şekil yönünden farklı seçeneklere sahip olduğu söylenebilir. Spor, klasik, zarif ve benzeri tarzlarda üretilen modeller bulunmaktadır. Kişilerin mutfakta yakalamak istediği tarza uyumlu olarak model aralıkları belirlenebilecektir. Kahve sunumları bu bardak takımlarıyla daha da anlamlı bir hale gelecektir. Ayrıca su yerine elma suyu gibi farklı sunumlar yapılacaksa, boyut olarak büyük türler tercih edilebilir.

Kahve Yanı Bardağı Fiyatları

Paşabahçe markası ürettiği kahve yanı bardaklarıyla çeşitli özelliklere sahiptir. Bu özellikler beraberinde model olarak değişkenlikleri de beraberinde getirir. Kahve yanı bardağı fiyat aralıkları bazı noktalara göre değişkenlik gösterir. Bu hususlar ise ürünlerin, modelleri, üretim malzemeleri, serileri, tasarım özellikleri ve benzeri durumları olarak sıralanabilir. Yani fiyat aralıkları bu nedenlere bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Takımların fiyatsal olarak değişkenlik gösterme durumları arasında, cam kalitesi de yer alır. Örnek verilecek olursa, kristal cam, ince cam, kalın cam vs. gibi unsurlar fiyat aralıklarını etkiler. Kahve yanı bardaklarının farklı içecekler için de kullanılabileceği söylenebilir. Yani ürünün işlevsel oluşu da fiyat aralığını etkileyen durumlar arasında yer alır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Termisil Cam Kupa Bardak | Sıcak İçecekte Yeni Bir Boyut

Termisil cam kupa bardak 6 lı tombul bardaklar özellikle kış aylarında daha fazla tükettiğimiz sıcak içecekleri uzun süreli  muhafaza etme  özelliğine sahiptir. Ofislerde daha...

Kahveler Gold Yaldızlı Kahve Yanı Su Bardağı

Gold yaldızlı füme kadeh kahve yanı su bardağı şık ve zengin görüntüsüyle kahvenizin yanında duruşuyla dikkat çeker. Kahvelerin olmazsa olmazıdır bu bardaklar. Bir fincan...

Acar 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı Turkuaz

Bu içeriğimizde Acar 6 Kişilik Yemek Takımı Turkuaz ürünü özelinde porselen yemek takımı özellikleri, temizliği gibi konuları inceleyeceğiz. Şıklığı ve gösterişi kullanışlılıkla pekiştiren bu...

Porselenden Gelen Sağlık : Porselen Tabak

Porselen tabak ürünleri en sağlıklı mutfak gereçlerinden biridir. Zira porselen malzemeden elde edilmesi hem kullanışlı hem de sağlıklı olmasına kapı aralar. Bu yazımızda porselen...

Recent Comments