Mutfakfoni
Ana Sayfa DEKORASYON Paşabahçe Kahve Yanı Bardağı Sade İle Kahvenin Keyfini Çıkarın

Paşabahçe Kahve Yanı Bardağı Sade İle Kahvenin Keyfini Çıkarın

Paşabahçe kahve yanı bardağı sade olarak tasarlanmış ürünlerdir. Sade olmasından dolayı bardağın farklı türden fincanlar ile sunum yapılabileceği söylenebilir. Dar içme kısmı olan ve alt kısmının bombeli olarak geldiği ürünlerdir. Bardakların tutma kısımları uzun saplı olarak tasarlanmıştır. Sade olması nedeniyle içine konacak içeceği gösterecek ve şık bir görünüm oluşturacaktır. Kahvenin yanına sadece su değil aynı zamanda meyve suyu, soda ve diğer türden içecekleri de koyabilmek mümkündür.

Ürünlerin kullanımı oldukça kolay ve pratiktir. Takımların sade olması, fincan takımlarına uyum sağlamaya yardımcı olan bir özelliktir. Paşabahçe kahve yanı bardağı sade takımlardan hoşlananlar için muhteşem tercihlerdir. İçine konan içeceği, harika göstermektedir. Aynı zamanda ürünlerin temizliği de bir hayli kolaydır. Elde pratik bir şekilde yıkanabilen ürünlerdir. Hassas dizaynlarından dolayı makineye atılması önerilmemektedir. Bunun yerine elde kısa sürede yıkayarak kurutup kaldırmak gerekir. Ürünlerin görünümleri oldukça parlak ve cam kaliteleri de yüksektir. Bu nedenle herhangi bir kırılma ya da çatlama durumu söz konusu olmaz.

Paşabahçe Kahve Yanı Bardağı Sade Özellikleri

Sade modellerin genel olarak dış görünümleri her fincana uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Tutma saplı olan ürünlerin taban kısımları bulunmaktadır. Böylece konulduğu yerde dengeli bir şekilde durabilmektedir. Paşabahçe kahve yanı bardağı sade modellerin özellikleri arasında tutulurken, kolay kavrayabilmesi de yer alır. Bu bardakların genel özellikleri sade olsa da dış tasarımları değişkenlik göstermektedir.

Sade modellerden hoşlanan kişiler için farklı tip cam özellikleri vardır. İnce cam, orta ince cam, kalın cam modelleriyle değişkenlik göstermektedir. Kahve fincanının yanına konulan bardakların diğer bardaklara göre daha minimal olduğu söylenebilir. Paşabahçe kahve yanı bardağı sade modeller, kaliteli işçilik ile üretilmiştir. Herhangi bir bozarma ya da yıpranma durumu söz konusu olmadan uzun yıllar kullanılabilmektedir.

Paşabahçe, bardak üretiminde öncü olan bir markadır. Bu nedenle kaliteli cam tasarımlarıyla dikkat çekmektedir. Bardaklardaki cam özellikleri, oldukça sağlam ve kullanışlıdır. Camların dokusal özellikleri, oldukça zarif ve yumuşak bir tutuş yakalanmasına yardımcı olacak özelliklerdedir.

Paşabahçe Kahve Yanı Bardağı Sade Modelleri

Model olarak sade ürünlerin birbiri içinde değişkenlik gösterdiği söylenebilir. Kahvenin yanına konacak bardakların fincanlar kadar önemi büyüktür. Paşabahçe kahve yanı bardağı sade ürünlerin üzerinde detay olmayan takımlardır. İsteğe bağlı şeffaf, lacivert, mavi, pembe, wosso cam, füme, gold, gümüş olarak sıralanabilir. Modeller arasında ayaklı, ayaksız, tabanlı ve tabansız seçenekler vardır. Aynı zamanda büyük, küçük ve orta boyutlu kahve yanı bardakları da bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak su, meyve suyu ve benzeri farklı içecek türleri bardaklara konularak, zengin sunumlar yapılabilir.

paşabahçe kahve yanı bardağı sade
Paşabahçe bardaklarımız sade olmaları dolayısı ile makine de yıkanabilir. Sade olmaları bir çok fican takımına uyum sağlamak anlamında avantajlıdır. İncelemek İçin Tıklayınız

 

Sade bardak türleri, isteğe bağlı olarak renkli ya da şeffaf olarak tercih edilebilir. Kahve fincanlarıyla uyumlu olan seçenekleri Paşabahçe markasında bulabilmek mümkündür. Paşabahçe kahve yanı bardağı sade modelleri her zaman sık tercih edilen takımlar olmuştur. En beğeni toplayan sade ürünler arasında diamond, platin, gold, gümüş, renkli seçenekler vardır. Kahve yanı bardakları, çeşitli içeceklerin servis edilebilmesi için önemli eşyalardır.

Paşabahçe Kahve Yanı Bardağı Sade Fiyatları

Bardak takımlarının çeşitli modelleri ve özellikleri vardır. Paşabahçe kahve yanı bardağı sade ürünler diğer seçeneklere göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Bardak takımlarının fiyat aralıkları cam kalitesine, dış tasarımlarına, işlevselliklerine, bardak kalınlığına bağlıdır. Yemek sonrasında içilecek kahvelerin lezzetli bir hale gelebilmesi için kahve yanı bardaklarına ihtiyaç duyulur. Zarif ve şık olan bardak seçenekleri isteğe bağlı modeller ile tercih edilebilir.

Günlük olarak ya da özel günlerde kullanılabilecek birçok takım seçeneği vardır. Bu modeller, fiyatsal olarak değişkenlik göstermektedir. Markanın cam özellikleri tasarlanan modellere bağlı olarak farklılaşmaktadır. Fiyatsal aralıklar, kişilerin bütçelerine bağlı olarak belirlenebilmektedir.

Bu takımların yıkama işlemi de makine dışında yapılabilmektedir. Yani elde yıkayarak, cam özelliklerinin ve dış tasarımlarının bozulmadan kullanımı sağlanabilir. Fiyat aralıkları bütçeye uygun oranlarda satışa sunulmaktadır. Model, ürün özellikleri, malzeme yapısı ve dış görünümüyle alakalı bazı unsurlar fiyat aralıklarını etkiler. Genel olarak bütçeyi sarsmayan ve kaliteli cam özellikleriyle Paşabahçe kahve yanı bardağı sade modelleri tercih edilebilir. Çünkü sade modeller, her fincanla rahatlıkla uyum sağlayacak ürünlerdir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Termisil Cam Kupa Bardak | Sıcak İçecekte Yeni Bir Boyut

Termisil cam kupa bardak 6 lı tombul bardaklar özellikle kış aylarında daha fazla tükettiğimiz sıcak içecekleri uzun süreli  muhafaza etme  özelliğine sahiptir. Ofislerde daha...

Kahveler Gold Yaldızlı Kahve Yanı Su Bardağı

Gold yaldızlı füme kadeh kahve yanı su bardağı şık ve zengin görüntüsüyle kahvenizin yanında duruşuyla dikkat çeker. Kahvelerin olmazsa olmazıdır bu bardaklar. Bir fincan...

Acar 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı Turkuaz

Bu içeriğimizde Acar 6 Kişilik Yemek Takımı Turkuaz ürünü özelinde porselen yemek takımı özellikleri, temizliği gibi konuları inceleyeceğiz. Şıklığı ve gösterişi kullanışlılıkla pekiştiren bu...

Porselenden Gelen Sağlık : Porselen Tabak

Porselen tabak ürünleri en sağlıklı mutfak gereçlerinden biridir. Zira porselen malzemeden elde edilmesi hem kullanışlı hem de sağlıklı olmasına kapı aralar. Bu yazımızda porselen...

Recent Comments