Mutfakfoni
Ana Sayfa ÇEYİZ HAZIRLIK Tabaklı Çay Seti ile Çay Keyfi

Tabaklı Çay Seti ile Çay Keyfi

Tabaklı çay seti farklı kullanım alanları için tercih edilebilecek takımlardır. Siyah renkli çay tabağına sahip olan ve 6 kişilik olarak tasarlanmıştır. Yani içeriğinde 6 tane cam çay bardak, 6 adet cam çay tabağı bulunur. Genel olarak kahvaltılarda kullanılabileceği gibi günün herhangi bir saatinde çay içmek istenildiğinde tercih edilebilir. Örnek verilecek olursa, 5 çaylarında da çay setlerine sık ihtiyaç duyulur.

Çay bardağı takımlarının sofraların tamamlayıcısı olduğu gibi aynı zamanda muhabbetinde tamamlayıcısı olduğu söylenebilir. Yani günün her saatinde gönül kullanılacak nitelikte ürünlerdir. Tabaklı çay seti her sofraya uyum sağlayacak takımlardır. Böylece mutfak düzeninde de hoş bir görünüm oluşturur.

Çay bardaklarının boyutları kişilerin çay isteğine yanıt verecek ölçüdedir. Yani favori çay takımları olarak kullanılabilecek setlerdir. Bu takımları uzun süreli kullanabilmek mümkündür. Çünkü kaliteli cam özellikleri sayesinde kaynar suya oldukça dayanıklıdır. Bu çay setlerini temizlerken, mutlaka elde yıkamak gerekir. Çünkü makine bu ürünleri yıpratabilir. Ürünler kaliteli olsa da daha uzun ömürlü olabilmesi için matlaştıran maddeler ile yıkamamak gerekir.

Tabaklı Çay Seti Özellikleri

Bu setler, 6 kişilik olarak tasarlanmış takımlardır. Çay bardaklarının şekilleri düz formlu ürünlerdir. Yani ince belli değil, düz formlu dar ağızlı bardaklardır. Tabaklı çay seti tabaklarının siyah üzerine beyaz kenar çizgileriyle tasarlandığı söylenebilir. Özellikler arasında çay bardakları ve tabaklarının kalitesi de yer alır. Çay keyfinin tamamlanabilmesi için bu takımdaki bardaklar maksimum orantıdadır.

Çay içmek, günün her saatinde tercih edilebilecek bir durumdur. Bu nedenle çay bardaklarının boyutları orta boyutlu ve doyurucu olmalıdır. Çay severler için harika özelliklerde tasarlanan bu setlerin ev hanımları tarafından sık tercih edildiği söylenebilir. Çünkü oldukça pratik ve kullanışlı olan ürünlerdir.

Setlerin özellikleri arasında uzun süre parlak ve sağlam camlı olması da yer alır.  Tabaklı çay seti çay keyfini çıkarmaya yarayan ürünler olduğu gibi aynı zamanda sofralarda diğer takımlara da rahatlıkla uyum sağlayacak takımlardır. Çünkü siyah tabağı ve sade bardakları sayesinde uyumlu bir görünüm yakalanacaktır. Siyahin her renkle uyum sağlama gibi bir özelliği vardır. Bu nedenle gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek setlerdir.

Tabaklı Çay Seti Modelleri

Çay setlerinin birden fazla modeli bulunmaktadır. Siyah tabaklı çay seti modellerinin çay bardağı formları ince belli, düz form, büyük, orta ve küçük boy olarak tasarlanmıştır. Siyah tabakların özellikleri de desenli ya da düz model olarak değişkenlik gösterir. Çay setlerinin modelleri arasında siyah tabakların, bardaklar ile birlikte desenli olan seçenekleri de vardır.

Tabaklı Çay Seti ile Çay Keyfi
Çay bardağı takımları kahvaltı ile başlayıp muhabbetle devam eden gününüzün her saatinde size eşlik eder. Çay keyfinizi tamamlayacak bu takım doyurucu boyda ölçüsü ile favori bardağınız olacaktır. İncelemek İçin Tıklayınız

Ev hanımları çay seti tercih ederken, genellikle işlevsel ve kullanışlı olmasına bakarlar. Siyah tabaklı çay seti oldukça kullanışlı ve her masaya uyum sağlayacak ürünlerdir. Bu nedenle genellikle çay seti alınırken, siyah tabaklı olan takımlar tercih edilir. Model seçenekleri, sade ya da desenli olarak süslenebilmektedir. Bu seçeneklerin tercihi de kişiye bağlı olarak belirlenebilir. Üretilen setler arasında siyah çay tabaklarının değişkenliğiyle tasarlanan ürünler vardır. Senenin en beğeni toplayan dış tasarım özellikleri, bu takımlarda toplanmıştır. Bu nedenle her zevke hitap edecek setleri bulabilmek mümkündür.

Tabaklı Çay Seti Fiyatları

Fiyat unsuru, çeşitli özelliklere bağlı olarak belirlenmektedir. Örnek verilecek olursa siyah tabaklı çay seti ürünlerinin cam özellikleri, boyutları, özel nitelikleri, malzeme yapıları ve benzeri durumlar fiyatlarını etkilemektedir. Siyah tabakların üzerinde yer alan işlemeler ve desenler fiyat aralıklarına belirleyici etkenler arasındadır.

Çay setleri için zaman zaman uygulanacak indirim oranları vardır. Örneğin, verilen fiyat üzerinden yapılan indirimler ile ev hanımlarının bütçesine uyacak satışlar yapılır. Her ev hanımının evinde muhakkak çay seti bulunmaktadır. Bu nedenle çay vakitlerinin verimli geçirilebilmesi için olmazsa olmaz takımlar olduğu söylenebilir. Siyah tabaklı çay seti için de aynı durum geçerlidir. 6 kişilik oluşturulan setin, çay vakitlerini zenginleştireceği söylenebilir.

Genel olarak herkes çayı çay bardağında tercih eder. Çünkü çay bardağıyla çay içmenin keyfi oldukça zevklidir. Bu nedenle çay takımlarından yararlanılmaktadır. Siyah renkli çay setlerinin her örtüye, masaya ve yemek takımına rahatlıkla uyacağı söylenebilir. Kısacası her zaman gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek çay takımı setleri arasında yerini almaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Termisil Cam Kupa Bardak | Sıcak İçecekte Yeni Bir Boyut

Termisil cam kupa bardak 6 lı tombul bardaklar özellikle kış aylarında daha fazla tükettiğimiz sıcak içecekleri uzun süreli  muhafaza etme  özelliğine sahiptir. Ofislerde daha...

Kahveler Gold Yaldızlı Kahve Yanı Su Bardağı

Gold yaldızlı füme kadeh kahve yanı su bardağı şık ve zengin görüntüsüyle kahvenizin yanında duruşuyla dikkat çeker. Kahvelerin olmazsa olmazıdır bu bardaklar. Bir fincan...

Acar 6 Kişilik Porselen Yemek Takımı Turkuaz

Bu içeriğimizde Acar 6 Kişilik Yemek Takımı Turkuaz ürünü özelinde porselen yemek takımı özellikleri, temizliği gibi konuları inceleyeceğiz. Şıklığı ve gösterişi kullanışlılıkla pekiştiren bu...

Porselenden Gelen Sağlık : Porselen Tabak

Porselen tabak ürünleri en sağlıklı mutfak gereçlerinden biridir. Zira porselen malzemeden elde edilmesi hem kullanışlı hem de sağlıklı olmasına kapı aralar. Bu yazımızda porselen...

Recent Comments